Saimir Tahiri: “prehu në paqe miku im…”

Ish-ministri i brendshëm, Saimir Tahiri ka reaguar pas vrasjes së policit, Saimir Hoxha, në Lezhë.

Saimir Tahiri ka arritur sot një fitore në gjykatë në lidhje me çështjen e tij, vendimi i Gjykatës së Posaçme të Apelit ka rikthyer në pikën zero çështjen Tahiri.

Mesazhi i Tahirit në rrjetin e tij social Facebook:

Read Previous

Për Albin Kurtin, Edi Rama “nuk ka qenë” në Kosovë ditët e fundit

Read Next

Parashikimi i motit për sot/ Vranësira dhe reshje shiu