Rajoni

Rajoni

Hashim Thaçi mbërrin në Kosovë

Ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka shkuar ditën e

Rajoni

Tensionet në veri/ Serbët godasin me shishe edhe kreun e Listës Serbe: Tradhtar

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiç, kërkoi nga të

Bota

Bota

Fitorja e Erdogan, DW: Marrëdhënia BE-Turqi do të mbetet e vështirë

Edhe pas zgjedhjeve presidenciale në Turqi problemet mes Brukselit dhe

Bota

Rusia feston fitoren në Bahmut, Kievi thotë se luftimet vazhdojnë

Rusia ka shpallur fitoren në Bahmut, qytet në lindje të

Bota

Përmbytjet në Itali/ Meloni largohet nga samiti i G7 për të vizituar zonat e prekura

Më shumë se 36,000 njerëz janë evakuuar nga banesat e