1. Home
  2. Foto & Video

Category: Foto & Video

Berisha takon shefin e OBSH-së Tedros Adhanom në Baku

Berisha takon shefin e OBSH-së Tedros Adhanom në Baku

Kryetari i PD-së Sali Berisha është takuar me shefin e OBSH-së Tedros Adhanom Ghebreyesu në Forumin IX Global në Azerbajxhan, ku kanë diskutuar për situatën pandemike në botë dhe në veçanti për pasojat e rënda

Read More
Me Foto/ Nis Kuvendi Kombëtar i PD

Me Foto/ Nis Kuvendi Kombëtar i PD

 Gazeta Kumtari  Ka nisur Kuvendi Kombëtar i PD, i thirrur nga Komisioni i Rithemelimit. Janë 1100 delegatë me të drejtë vote të pranishëm.

Read More
FOTO/LAJM- Partnerët dhe investitorët strategjikë në Shqipëri

FOTO/LAJM- Partnerët dhe investitorët strategjikë në Shqipëri

Kumtari po ju përcjell me poshtë  listën e partnerëve strategjikë dhe investitorëve gjithashtu të Shqipërisë.   Shënim: Kjo është rubrikë satire Na ndiqni ne Facebook në  Kumtari.al/News

Read More
Video/ Ukrainasit kënge për dronin Bayraktar TB2/ “Ndëshkimi i Bayraktar në emër të fëmijëve ukrainas, gjeorgjianë, sirianë, çeçenë dhe tatarëve të Krimesë”.

Video/ Ukrainasit kënge për dronin Bayraktar TB2/ “Ndëshkimi i Bayraktar në emër të fëmijëve ukrainas, gjeorgjianë, sirianë, çeçenë dhe tatarëve të Krimesë”.

Forcat Tokësore të Ukrainës shpërndanë një këngë të shkruar për BayraktarTB2 në llogarinë e tyre zyrtare të mediave sociale, me një shënim "Ndëshkimi i Bayraktar në emër të fëmijëve ukrainas, gjeorgjianë, sirianë, çeçenë dhe tatarë

Read More
Ja si u zgjua sot Kharkiv, qyteti i dytë më i madh në Ukrainë

Ja si u zgjua sot Kharkiv, qyteti i dytë më i madh në Ukrainë

Mediat vendase kanë publikuar foto nga Kharkiv, qyteti i dytë më i madh i Ukrainës që ka pësuar bombardimet më të rënda që nga fillimi i pushtimit të enjten. Raportohet se Rusia ka goditur ndërtesat

Read More
FOTO-LAJM/ Deputeti i Bashës fotografohet me Ramën në Vlorë

FOTO-LAJM/ Deputeti i Bashës fotografohet me Ramën në Vlorë

Deputeti i familjes Basha në Vlorë, Arbi Agalliu është fotografuar sot duke qëndruar në një lokal në Vlorë me Ramën. Ajo që tashme nuk mund të mohohet sot nga askush është kapja totale e pengut

Read More
Rama fundjavën duket se e ka ndarë për të bërë opozitë dhe pazarë

Rama fundjavën duket se e ka ndarë për të bërë opozitë dhe pazarë

Kryeministri Rama pasi ka mbyllur, punët, bashkëbisedimin me demokratët, ka dalë në pazarë për të blerë domate. Ai ka postuar një foto në rrjetin social teksa duket duke blerë domate dhe foton e shoqëron me

Read More
Meta thumbon Bashën vetëm një ditë pas ngujimit të tij në selinë e PD

Meta thumbon Bashën vetëm një ditë pas ngujimit të tij në selinë e PD

Një ditë pas ngjarjeve të dhunshme nga selia e Partisë Demokratike, ku Lulzim Basha u ngujua brenda saj dhe arriti të dalë vetëm falë mbështetjes së Ramës, Presidenti Meta thumbon atë me një foto nga

Read More
Viti 2021 në objektivin e REL

Viti 2021 në objektivin e REL

Nga efektet e pandemisë së koronavirusit, deri te pasojat e përleshjeve të armatosura, disa prej fotografive më mahnitëse të vitit 2021. 1-Disa fëmijë duke u shëtitur me autobus, gjatë festivalit të çizmeve, të njohura si valenki,

Read More
Ngjarje të mëdha që ndodhën gjatë 2021 përmes fotove

Ngjarje të mëdha që ndodhën gjatë 2021 përmes fotove

Këto pamje pasqyrojnë disa prej ngjarjeve më të mëdha që karakterizuan vitin 2021. 1-Një turmë e mbështetësve të presidentit Donald Trump, duke ia mësyrë Kapitolit, ndërtesës së Kongresit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në

Read More