1. Home
  2. Më-the-të-thashë

Category: Më-the-të-thashë

Miku i Rozës: Rita Lati nuk po e sheh BBV3, është prekur

Miku i Rozës: Rita Lati nuk po e sheh BBV3, është prekur

Shoku i ngushtë i Roza Latit, stilisti Niko Komani, i ftuar në “Big brother Fan Club”, ka treguar se ka patur komunikim me Rita Latin dhe artistja është prekur nga debatet e fundit. Niko tha

Read More
Drini Zeqo analizon banorët pas daljes nga BBV

Drini Zeqo analizon banorët pas daljes nga BBV

Pak ditë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” e pak ditë jashtë saj, Drini Zeqo analizoi lojën e disa konkurrentëve. I ftuar sot në “Big Brother Fan Club”, gazetari e cilësoi lojën e banorëve si

Read More
Eksperti i Familjes Mbretërore: “Kate ka diçka shumë të rëndë dhe po e fshehin”

Eksperti i Familjes Mbretërore: “Kate ka diçka shumë të rëndë dhe po e fshehin”

“Kate Middleton në spital… ata po fshehin diçka.” Kjo është deklarata e një eksperti sa i takon situatës në familjen mbretërore britanike. Pavarësisht se pallati, në një deklaratë, bën të qartë se Kate është në

Read More
Big Brother merr vendimin pas sherrit mes Merit dhe Rozës

Big Brother merr vendimin pas sherrit mes Merit dhe Rozës

Vëllai i madh ka vendosur që Meri të shkojë automatikisht në nominim, bashkë me banorët e tjerë që u nominuan mbrëmjen e djeshme në fund të spektaklit. Vendimi vjen pas debatit të ashpër që  Meri

Read More
Do të largohet Roza Lati nga Big Brother Vip Albania?

Do të largohet Roza Lati nga Big Brother Vip Albania?

Moderatorja Roza Lati ka deklaruar se nëse Vëllai i Madh nuk merr masa pas sherrit me Meri Shehun, do të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP3. Me gjithë dëshirën e madhe për të dhuruar

Read More
Juli pyet Romeon për lidhjen e Donaldit me Beatrix/ Ja reagimi i tij

Juli pyet Romeon për lidhjen e Donaldit me Beatrix/ Ja reagimi i tij

Lidhja e shumëpërfolur e Donaldit dhe Beatrix gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother Vip 1” është rikthyer përsëri në vëmendjen e publikut. Ka qenë pikërisht Juli ai që e ka hapur këtë temë diskutimi

Read More
Ndarja e tyre ishte parashikuar nga një fallxhore!

Ndarja e tyre ishte parashikuar nga një fallxhore!

Divorci i Princ Leka dhe Elia Zaharia është komentuar edhe nga mediat ndërkombëtare. 'Daily Mail', 'New York Post', 'Sky News', 'The indipendent' etj i kanë kushtuar artikuj ndarjes së bujshme në familjen mbretërore shqiptare. E

Read More
Elvana gjata në një lidhje të re?/ Ja çfarë përflitet

Elvana gjata në një lidhje të re?/ Ja çfarë përflitet

A është këngëtarja Elvana Gjata në një lidhje të re dashurie? Shenja të qarta për t’iu përgjigjur me siguri pyetjes nuk ka, por mediat po flasin për një marrëdhëine të re të këngëtares aktore me

Read More
Ja se si qëndron e vërteta e ndarjes mes Princ Lekës dhe Elias

Ja se si qëndron e vërteta e ndarjes mes Princ Lekës dhe Elias

Ish-këshlltari për marrdhëniet me publikun në oborrin mbretëror, Erion Teli, në një lidhje me “SKYPE” me emisionin “Vizioni i Pasdites” në Vizion Plus, ka treguar se çfarë ndodhi realisht mes Princ Lekës dhe Elia Zaharaias.

Read More
Banorët e rinj që do futen sonte në Big Brother Vip

Banorët e rinj që do futen sonte në Big Brother Vip

Këtë të martë është nata e dytë e Big Brother VIP dhe pritet të futen disa banorë të rinj në shtëpi. Sipas, Xing bëhet fjalë për koreografin e njohur, Albi Nako, emri i të cilit

Read More