1. Home
  2. Më-the-të-thashë

Category: Më-the-të-thashë

Çfarë veshën VIP-at në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit!

Çfarë veshën VIP-at në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit!

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre shumëvjeçare në martesë mbrëmjen e kësaj të diele. Një dasmë madhështore, ku çdo gjë ishte e kuruar në detaje. Çifti kishte zgjedhur që këtë ditë të

Read More
Martesa e Shkëlzenit me Arminën, Berisha publikon foton: Dasëm në familjen tonë! Zoti i bekoftë!

Martesa e Shkëlzenit me Arminën, Berisha publikon foton: Dasëm në familjen tonë! Zoti i bekoftë!

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. Gjithçka nisi rastësisht, ndërsa sonte kur plotësohet rreth një dekadë nga lidhja e tyre, çifti ka vendosur të kurorëzohet. Kryetari i Partisë Demokratike,

Read More
Romanca e Johnny Depp me avokaten

Romanca e Johnny Depp me avokaten

Së fundmi janë zbuluar detaje rreth romancës së Johnny Depp me avokaten e tij, Joelle Rich. Një burim ka treguar për ‘TMZ’  se dyshja nuk kanë një marrëdhënie serioze. Burimi zbuloi gjithashtu se ai  është

Read More
Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha i japin fund beqarisë/ Detaje nga dasma më e përfolur e momentit në Shqipëri

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha i japin fund beqarisë/ Detaje nga dasma më e përfolur e momentit në Shqipëri

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. Gjithçka nisi rastësisht, ndërsa sonte kur plotësohet rreth një dekadë nga lidhja e tyre, çifti ka

Read More
Shakira: Sakrifikova karrierën për Pique-n, jam në fazën më të errët të jetës sime

Shakira: Sakrifikova karrierën për Pique-n, jam në fazën më të errët të jetës sime

Vetëm tre muaj pasi njoftoi ndarjen nga Gerard Pique, Shakira ka thyer heshtjen. Në një intervistë ekskluzive për revistën ‘Elle’, këngëtarja kolumbiane ka folur se si është ndikuar nga ndarja me futbollistin e Barcelonës, për

Read More
Djalin e Peskov e thërrasin në ushtri. Ja cila ishte përgjigja e të riut

Djalin e Peskov e thërrasin në ushtri. Ja cila ishte përgjigja e të riut

Dmitry Nizovtsev, drejtuesi i kanalit "Popullore Politics" në YouTube, telefonoi Nikolai Peskov, djalin e sekretarit të shtypit të Putinit, Dmitry Peskov, i cili është një zyrtar ushtarak, drejtpërdrejt në transmetim duke pretenduar se ishte komisar

Read More
‘Avokati i Amerikës’ braktis studion e një televizioni në Shqipëri

‘Avokati i Amerikës’ braktis studion e një televizioni në Shqipëri

Avokati Spartak Ngjela, ka ikur nga studio e emisionit “Now” teksa po flitej për shpalljen “Non Grata” të Sali Berishës. Ai tha se ky i fundit ka humbur të drejtën e ankimimit në Gjykatë, por

Read More
Biden kapet duke kopjuar ndërsa shkruante në librin e ngushëllimeve të Mbretëreshës Elizabeth

Biden kapet duke kopjuar ndërsa shkruante në librin e ngushëllimeve të Mbretëreshës Elizabeth

Presidenti amerikan Joe Biden dhe gruaja e tij Jill Biden, të cilët mbërritën dje në Londër për të marrë pjesë në funeralin e Mbretëreshës Elizabeth II, vizituan trupin e mbretëreshës në Westminster Hall. Biden, i

Read More
Ja kush e vendosi bustin e Mbretëreshës në Kukës

Ja kush e vendosi bustin e Mbretëreshës në Kukës

Ndërkohë që në Mbretërinë e Bashkuar i jepet sot lamtumira e fundit Mbretëreshës Elizabeta II, në Kukës është zbuluar busti i monarkes britanike. Busti është vendosur para Pallatit të Kulturës, për të shprehur vlerësimin e qytetarëve kuksianë

Read More
Dylgjeri ironizon Yuri Kimin: Mirë znj.Kim, shkoni te zjarrfiksi!

Dylgjeri ironizon Yuri Kimin: Mirë znj.Kim, shkoni te zjarrfiksi!

Nga Ylli Dylgjeri Vajtja e znj. Kim tek KZQ e jo te Spak-u për 500,000 USD, para ruse, ngjan me atë që shkoi tek zjarrfikesi për të deklaruar që gruaja nuk ishte kthyer në shtëpi!!!

Read More