Rama takon “Kumbarin” në Nju Jork

Kryeministri Rama ka vazhduar edhe ditën e sotme serinë e postimeve në Facebook, nga takimet që po zhvillon me politikanë e biznesmenë të ndryshëm gjatë qëndrimit në Nju Jork, ku po merr pjesë në sesionin e 74 të  OKB-s.

Ai ka postuar një foto me filantropistin e njohur George Soros.

Rama shkruan në rrjetin social:

“Në Nju Jork me mikun e çmuar George Soros, një mendje e rrallë dhe një mbështetës i palëkundur i Shoqërisë së Hapur”😍

Read Previous

Policia shpëton “mbretin” e Instagramit nga pengmarrësit

Read Next

Kush nuk do ta donte një opozitë të tillë