Kush nuk do ta donte një opozitë të tillë

Kjo foto pasqyron më së miri atë që është Shqipëria sot.

Ndërkohë që Edi Rama ka nisur mandatin e tretë, për herë të parë kjo në 30 vite pluralizëm, opozitën e gjen duke u sharë e pështyrë me veten ekran më ekran.

 

Read Previous

Rama takon “Kumbarin” në Nju Jork

Read Next

Presidentja e Kosovës takon Gjukanoviqin dhe Komshiq