Presidentja e Kosovës takon Gjukanoviqin dhe Komshiq

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka zhvilluar një takim me Presidentin e Malit të Zi dhe atë të Bosnjes, Zhelko Komshiq.

Takimin e ka lajmëruar vetë zonja Osmani në Facebook:

“Nga takimi i përbashkët me Presidentin e Malit të Zi, Millo Gjukanoviq dhe Kryesuesin e Presidencës së Bosnjes dhe Hercegovinës, Zhelko Komshiq. Koordinim për të ardhmen e përbashkët evropiane të shteteve tona.”, shkruan Presidentja Osmani në profilin zyrtarë në rrjetin social.

Read Previous

Kush nuk do ta donte një opozitë të tillë

Read Next

Olaf Scholz: Social Demokrati që po konsolidon pozitat e tij si pasuesi i denjë i Merkel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *