Plagosje me thikë te shkolla “Fan Noli” në Tiranë

Një plagosje me thikë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë, tek shkolla ‘Fan Noli’.

Sipas të dhënave të para fillimisht ka ndodhur një sherr mes nje personi me makine dhe dy shofereve të furgonave që transportojnë nxënësit. Shkak i ngjarjes mësohet se është zënia e rrugës. Në konflikt e sipër njëri prej shoferëve është plagosur me thikë.

Read Previous

E rrallë / Zjarr në Tundrën ruse me temperatura nën zero

Read Next

Odiseja e Anxhela Merkel!