Nuk ndalen memet me Lulzimin

Seancën e fundit të Kuvendit, përveç Berishës dhe Ramës, Lulzim Basha i shpalli luftë edhe Ilir Metës, të cilin deri para disa muajsh e ka pasur aleat.

Ai tha se të tre ata krijojnë “Trekëndëshin e Bermudes” dhe do të përballen me të.

Por në rrjet, natyrisht është pritur me humor kjo deklaratë, pasi në fakt “Trekëndëshi i Bermudes” deri para disa javë më parë përbëhej nga ai, Berisha e Meta, dhe Ramën e kanë pasur gjithmonë kundërshtar.

Read Previous

Lindi në Argjentinë, shkëlqeu në Spanjë, po shuhet në Francë

Read Next

G-20/FOTO