Edmond Spaho: “Po të mblidhet litari, Lul”

Vjen reagimi i radhës nga demokratët pas shkarkimit të Flamur Nokës nga Nënkryetar i Komisionit Parlamentar të Sigurisë Kombëtare dhe paralajmërimit për përjashtim nga grupi parlamentar. Edmond Spaho në një postim në rrjetet sociale i bën thirrje Bashës të ndalojë dëbimet si në kohën e Enver Hoxhës.

Postimi i plotë

Lul mjaft me debime, fillo internimet tani.
Bjeru deputeteve si ne 45. Po ndonje pushkatim nuk do bejme?
Nuk e ben dot Enverin ti. I pari ishte historik, i dyti qesharak dhe i mjere.
Po te mblidhet litari, Lul, po te mblidhet.
kumtari,al

Read Previous

Sali Berisha, thirrje për pjesëmarrje ditën e sotme në “Foltoren” e Kukësit

Read Next

Tenderi për uniformat e policisë / SPAK çon në gjyq dosjen për tetë ish-zyrtarët