Sali Berisha, thirrje për pjesëmarrje ditën e sotme në “Foltoren” e Kukësit

Sali Berisha, në vijim të nisës së tij “Foltorja”, i’u ka bërë thirrje demokratëve të Kukësit të jenë pjesë e foltores së sotme në Pallatin e Kultures në Kukës, në orën 17:30.

Postimi i plotë

Sot ne ora 17:30 ne Pallatin e Kultures ne Kukes do mbahet Foltorja: “Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me hapur” ftoj demokratet dhe demokratët e Kukesit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb

kumtari.al

Read Previous

Qeverisë nuk i rakordojnë shifrat, KLSH: Merr angazhime pa pasur fonde, rishikimet 50.7 miliardë lekë

Read Next

Edmond Spaho: “Po të mblidhet litari, Lul”