1. Home
  2. Politikë

Category: Politikë

“Uroj që dielli i nxehtë i këtij behari ta kenë pjekur PD dhe Lulzimin”

“Uroj që dielli i nxehtë i këtij behari ta kenë pjekur PD dhe Lulzimin”

Në seancën e parafundit parlamentare, Spiropali teksa bëri një përmbledhje të arritjeve, u shpreh se opozita duhet që në shtator të sjellë debatin parlamentar. “Uroj që dielli i nxehtë i këtij behari ta kenë pjekur

Read More
Takimet me Ramën e Bashën/ Ambasada e SHBA: Reeker nënvizoi vendosmërinë e Biden dhe Blinken se lufta kundër korrupsionit është interes thelbësor

Takimet me Ramën e Bashën/ Ambasada e SHBA: Reeker nënvizoi vendosmërinë e Biden dhe Blinken se lufta kundër korrupsionit është interes thelbësor

NJOFTIMI NGA AMBASADA e SHBA   Ndihmës Sekretari i Shtetit në Detyrë për Çështjet Evropiane dhe Euroaziatike, Ambasadori Philip T. Reeker vizitoi sot Tiranën. Gjatë vizitës, ai u takua me Kryeministrin Rama, Kryetarin e Partisë

Read More