Të shtëna me armë tek Pediatria në QSUT

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek Pediatria në Qendrën Spitalore Universitare ‘Nënë Tereza’ në Tiranë.

Burimet paraprake nga policia kanë bërë të ditur se tek parkimi i pediatrisë, një person dyshohet se është vetëplagosur në makinën e tij me një armë zjarri pistoletë.

Read Previous

Raporti i KRIIK: Mazhoranca intimidoi administratën për të marrë pjesë në zgjedhje, fushata ishte e varfër në ide

Read Next

Glover: Shqetësuese raportimet për blerje votash dhe presioni mbi administratën