Të shtëna me armë në Shkodër, plagoset një person

Raportohet për të shtëna me armë në Shkodër, plagoset një person! Dërgohet në spital

Bardhok Pllanajt, i njohur si ‘kumbari i drogës’ në Shkodër, u ekzekutua me 4 prill të vitit të kaluar. Pllanaj ishte në lëvizje me automjetin e tij. Autorët e kanë ndjekur që pranë Spitalit të Shkodrës ku kishte qenë më herët, ndërsa në 150 metrat e fundit pranë banesës kanë lëvizur paralel dhe është qëlluar me breshëri plumbash kallashnikovi.…

Read Previous

Fillon procesi i numërimit për anëtarët e Këshillit Kombëtar të PD

Read Next

Artan Fuga: Supë e ftohtë!