Shpërthen bombola e gazit në një banesë/ Tre të plagosur

Read Previous

Parlamenti Evropian thirrje qeverisë: Hetim prishjes së “Prestige Resort” dhe sulmit ndaj ‘News24’!

Read Next

Lëkundje tërmeti në disa zona të vendit