Lëkundje tërmeti në disa zona të vendit

Read Previous

Shpërthen bombola e gazit në një banesë/ Tre të plagosur

Read Next

Presidenti dekreton ligjet për rritjen e pagave të zyrtarëve të lartë dhe administratën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *