Poezi nga P.Kolevica: ECI RRUGES CALE-CALE

Read Previous

Berisha nis mbledhjen e firmave, shpërndan formularin

Read Next

Ursula von Der Leyen, gruaja e suksesshme dhe nëna e 7 fëmijëve

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *