Nuk ndalet Broja

Armando Broja ka shënuar golin e dytë në Premier League me Southampton në ndeshjen ndaj Burnley.

Sulmuesi “kuqezi” ka shënuar golin e dytë edhe për skuadrën e tij pak momente më parë duke përmbysur rezultatin.

Kjo është ndeshja e dytë që sulmuesi e nis titullar dhe vazhdon të shkëlqejë.

Read Previous

Arrestohet pedagogu pasi shkakton aksident në gjendje të dehur

Read Next

COVID 19 në vendin tonë / Shtatë jetë të humbura dhe 629 raste të reja