Arrestohet pedagogu pasi shkakton aksident në gjendje të dehur

Analisti Roland Lami është arrestuar pasi duke drejtuar mjetin e tij në gjendje të dehur ka humburi kontrollin dhe është përplasur me derën e një biznesi. Pas ngjarjes analisti është arrestuar nga specialistët e Qarkullimit Rrugor të Tiranës. Roland Lami, 48 vjeç, është i njohur në botën e medias, pasi është pedagog, profesor i shkencave politike dhe analistë. Gjithashtu, ai ka botuar me dhjetëra artikuj në revista shkencore brenda dhe jashtë vendit./ Report Tv

Read Previous

Erdogan shpall ‘non grata’ ambasadorët e SHBA-së, Gjermanisë, Francës…

Read Next

Nuk ndalet Broja