Një ngjarje e rëndë, burrë e grua bien nga lartësia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Pjetër Budi” në Tiranë.

Dyshohet se burrë e grua pasi janë konfliktuar në banesë kanë rënë nga lartësia.

Burri ka ndërruar jetë në vendngjarje ndërsa gruaja është transportuar në spital në gjendje të rëndë.

Kumtari.al ngjarje të tilla të rënda vetëm sa do t’i raportojë sipas njoftimeve të organeve zyrtare. Ne nuk do të gërmojmë kurrë në emra apo detaje të cilat për publikun e gjerë janë të panevojshme dhe të dëmshme. Kjo edhe sipas rekomandimeve që japin psikologët e njohur, brenda dhe jashtë vendit do të jetë edhe politika jonë editoriale.

/kumtari.al/

 

Read Previous

Replikë e detyruar me Mitrolozin e Partisë.

Read Next

Presidenti i Filipineve Rodrigo Duterte njofton dorëheqjen nga politika