Mbytet pushuesi ne Velipojë, dy te tjerë shpetohen nga roja bregdetare

Velipoja nuk gjen gjetësi.

Një ngjarje e rënd ka ndodhur ditën e sotme, një pushues ka humbur jetën dhe dy të tjerë u vunë në rrezik për shkak te detit me shumë dallgë, në zonën e Vilunit

55-vjecari i identifikuar si P. Gj. gjeti vdekjen, ndërsa dy pushuesit e tjerë u shpëtuan nga roja bregdetare.

Bëhet me dije se policia dhe grupi hetimor, në vendngjarje, po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Read Previous

Nënshkruhet faza e parë e ndërtimit të hidrocentralit të Skavicës

Read Next

Frikë në Afganistan, tërheqja e ushtrisë amerikane rrit presionin mbi qeverinë afgane