Makina përplas këmbësorin në Tiranë, i plagosuri dërgohet me urgjencë në Spitalin e Traumës

Një aksident ka ndodhur mesditën e së premtes në Tiranë.

Nga raportimet e para në media bëhet me dije se një automjet ka aksidentuar një këmbësor në rrugën “Siri Kodra” në kryeqytet.

Këmbësori ka marrë plagë të shumta dhe është transportuar me urgjencë në Spitalin e Traumës.

Gjithashtu Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Read Previous

“Tepsia e Edi Ramës!”, Berisha publikon spotin e radhës

Read Next

“Nuk guxon kush të mbysë Dibrën”/ Berisha, thirrje dibranëve