Jim Carrey i përgjigjet teorisë së çuditshme se ai është “një nga disa aktorë të ndryshëm” që luan Joe Biden

Jim Carrey i është përgjigjur një pretendimi të çuditshëm se ai është një nga “disa njerëz të ndryshëm” që luan presidentin amerikan Joe Biden.

Në një video të fundit të shpërndarë në Twitter nga Jason Selvig e The Good Liars – një dyshe humoristike që interviston rregullisht amerikanët konservatorë për çështje politike – një mbështetëse e Donald Trump diskutoi besimin e saj se Biden është në fakt i vdekur dhe aktorë të shumtë janë në krah të tij.

Pasi ka parë videon në internet, aktori i The Mask i është përgjigjur klipit duke shkruar: “O e dashur”.

Në video shfaqet Selvig duke folur me një grua e cila thotë: “Djali që po bën detyrën për të zgjuar njerëzit, është një aktor i veshur me maskë.
“Dua të them, ka disa njerëz të ndryshëm që luajnë Joe Biden në këtë pikë,” vazhdoi ajo.
Duke iu referuar një momenti në vitin 2021 kur Biden u rrëzua tre herë duke ecur në shkallët e Air Force One, ajo shtoi: “Unë vetë mendoj se ai ishte Jim Carrey”.

Kur u pyet për të sqaruar, ajo shpjegoi se besonte se Carrey ishte “budalla që u rrëzua nga shkallët tre herë të ndryshme”.
“Dhe James Woods është gjithashtu një nga njerëzit që mbajnë maska ​​​​dopplegänger,” përfundoi ajo, duke iu referuar aktorit të nominuar dy herë për Oscar.

 

Read Previous

“Shndërroi kështjellën e Gjirokastrës në sallë dasme për të voglin e tij politik”/ Këlliçi-Ramës: Nuk ke gojë e moral të flasësh

Read Next

E dini çfarë dëmi psikologjik i shkaktoni fëmijës kur i bërtisni? 6 efektet negative që zgjasin në kohë