Foto/lajm

Në rrjet po qarkullon një foto e deputetit të Partisë Demokratike, Ervin Salianji, dhe zv/kryeministrit Arben Ahmetaj.

Të dy të besuarit e shefave përkatës, Ramës dhe Bashës, duken tepër miqësorë midis tyre, teksa rrufisin kafenë.

Ahmetaj paska edhe një dhunti të pa zbuluar më parë, shihka filxhan, ndoshta po sheh një bashkëqeverisje në filxhanin e tij.

/kumtari.al/

Nuk dihet si ka dalë filxhani i Salianjit.

Read Previous

Meta: Po të ishte dëgjuar Presidenti, nuk do ishim këtu ku jemi sot

Read Next

Bashës i duhet një avokat i mirë