Formacioni i zyrtarë përballë Hungarisë: Cikalleshi-Uzuni në sulm

Shqipëria luan sonte ndaj Hungarisë për kualifikueset e Botërorit.
Stafi i kombëtares ka publikuar formacionin e ndeshjes.
Shqipëria do të mbajë veshur fanelën e tretë me ngjyrë të zezë.

Ashtu siç edhe e keni mësuar më parë nga media, zgjedhjet e Rejës janë të fundit ku Bajrami i lë vendin Cekicit dhe në krahë nuk do të jetë Hysaj-Balliu, por Trashi-Hysaj. Sa i përket sulmit si zgjedhje e parë është Cikalleshi-Uzuni dhe Broja qëndron në stol. /kumtari.al/ 

Read Previous

Aksident rrugor në aksin Elbasan – Librazhd

Read Next

Sebastian Kurz, Kancelari Austrisë jep dorëheqje