Foltorja e radhës në qytetin bregdetar

Ish-kryeministri dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, vazhdon takimet e tij me bazën e partisë. Takimi i radhës do të mbahet ditën e mërkurë në Durrës.

Me interes të veçantë pritet se cilët deputetë të tjerë nga radhët e PD do të marrin pjesë në këtë takim, përveç Edi Palokës i cili ka dalë hapur në mbështetje të Berishës.

Më poshtë njoftimi i plotë i Berishës në Facebook:

“Njoftim!

Diten e merkure me daten 29 shtator ne ora 18:00 ne sallen e Pallatit te Kultures Aleksander Moisiu ne Durres do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Durresit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb”

Read Previous

“Bileta e shëndetit”

Read Next

Demokraci e largët