BIRN/ Shqetësime mbi transparencën e biznesit në Ballkan të Tony dhe Cherie Blair

Kompania ligjore e Cherie Blair ka marrë qindramijëra euro duke përfaqësuar qeveritë në Shqipëri dhe Serbi, vende që gjithashtu janë këshilluar nga Tony Blair.

Read Previous

Scholz refuzon kërkesën e Ukrainës për avionët luftarakë

Read Next

Hetimet për inceneratorët/ ish-ministri Cani: Jam i gatshëm të përgjigjem, pres drejtësi