Big Brother merr vendimin pas sherrit mes Merit dhe Rozës

Vëllai i madh ka vendosur që Meri të shkojë automatikisht në nominim, bashkë me banorët e tjerë që u nominuan mbrëmjen e djeshme në fund të spektaklit.

Vendimi vjen pas debatit të ashpër që  Meri Shehu pati me Roza Latin, ku kjo e fundit tha se u qëllua me shuplakë. Debati agravoi me debate të njëpasnjëshme, ofendime dhe kërcënime.

Big Brother duket se ia ka lënë zgjedhjen publikut, të vendosin nëse Meri ka apo jo të drejtë kur thotë se nuk ishte shuplakë, por në kuadër të shakasë.

Read Previous

Parashikimi/ Mot i qëndrueshëm, por me temperatura nën zero

Read Next

Eksperti i Familjes Mbretërore: “Kate ka diçka shumë të rëndë dhe po e fshehin”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *