Berisha: Veliaj ka vetëm diplomën e rrenacakut dhe hajdutit

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka sulmuar kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj, duke e quajtur një rrenacak të paskrupullt dhe një hajdut të papërmbajtur.

I ftuar në Task Force në SYRI TV, Berisha u shpreh se ‘Erion Veliaj ka vetëm një diplomë, diplomën e një rrenacaku të paskrupullt. Ka një diplomë të dytë të një hajduti të papërmbajtur. Të faktuara këto.’

POSTIMI I PLOTE:

Në një kohë kur Erion Veliaj ka vetëm një diplomë!

Diplomën e një “rrenacaku të paskrupullt”!

Ka dhe një diplomë të dytë, atë të një “hajduti të papërmbajtur”.

Read Previous

Fondet e investimit pësuan humbje në 2022, viti më i vështirë që nga krijimi i tyre

Read Next

Malltezi: Rama i jep klientit të tij truallin e caktuar për gjimnaz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *