Adele vjen pas gjashte vitesh me këngën e parë solo “Easy on Me”Adele u dha fund spekulimeve të mediave dhe fansave të saj për projektet e reja muzikore.

Këtë të martë, përmes rrjeteve sociale, Adele ka zbuluar pjesë nga kënga e saj më e re “Easy on Me”, kenga e parë solo në 6 vjet.

Kënga e plotë do të jetë e disponuese për fansat ditën e premte, 15 tetor.

 

kumtari.al

  

Read Previous

COVID-19 në vendin tonë/7 humbje jete dhe 617 raste të reja

Read Next

Putin u propozon rusëve “Ditën e Babai”