Zjarri te spitali Covid 3 në Tiranë / Reagon policia

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/ Informacion paraprak

Me datë 27.11.2021, te spitali “Covid 3” ka rënë zjarr në një nga zyrat e administratës, ku ka vetëm dëme materiale.

Shërbimet zjarrfikëse kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi Hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të rënies së zjarrit.

Read Previous

Zjarr në spitalin Covid 3 në Tiranë

Read Next

Dega e PD Elbasan, publikon emrat, nga 409 delegatë, 272 kanë firmosur për 11 dhjetorin