“Vjehrra” e Floriana Garos apo ithtarja e Pilinçit? 😂

Pasi Berisha prezantoi Floriana Garon si zëdhënese të “foltores”, nëpër media po qarkullon një lajm se, “vjehrra” e Garos është njeri që e urren Sali Berishën. Ndër faktet prezantohet një status ku ajo sulmon Berishën.

Mirëpo në një kërkim të shpejtë në Facebook, zonja në fjalë shfaqet si një nga ithtaret e zjarrta të një pesonazhi grotesk, Pëllub Pilinçi, i cili pretendon se ka ardhur në Shqipëri me urdhër të Blinken për të krijuar qeverinë teknike.

Pilinçi është i njohur për publikun shqiptar për thagmat e tij të herë pas hershme, ku pretendon se është një njeri i SHBA, dhe që çdo 30 min ka një komunikim në telefon me Sekretarin Amerikan të Shtetit.

 

 

kumtari.al

 

Read Previous

Berisha: Dorëzojmë sot 4200 firmat e delegatëve, te zyra e Edi Palokës

Read Next

Gaz Bardhi – Berishës: Pse nuk m’i solle mua firmat t’i verifikoja unë