Në lagjen time/ Këlliçi vijon turin e takimeve lagj më lagje

Kandidati i opozitës për Bashkinë Tiranë, Belind Këlliçi vijon turin e takimeve lagje më lagje të kryeqytetit. Ndalesa e radhës ka qenë në lagjen ku ka lindur dhe është rritur Këlliçi, Njësia Bashkiake Nr. 10.

“Në lagjen time. Sa herë e kam përshkuar këtë rrugë! Çdo mëngjes në vitet e bukura të shkollës. Çdo ditë me përshëndetje.
Njohje të vjetra por edhe banorë të ardhur rishtas.”- shkruan Këlliçi në një postim në rrjetin social Facebook.

Read Previous

Zelensky kërkon dërgimin e shpejtë të tankeve perëndimore në Ukrainë

Read Next

Lutfi Dervishi: Administra nën terrorin e aplikacionit aktivisti