Balliu: Nëse doni një Tiranë tjetër votoni Këlliçin, nëse doni të vidheni Veliajn

Klevis Balliu i ftuar në “Drejt ” në Rtv Ora renditi arsyet se pse qytetarët e Tiranës do të duhet ti japin votën kandidatit të PD-së Belind Këlliçi për kryetar bashkie.

Rama: Besoni që fiton zoti Këlliçi në Tiranë?

Balliu: Zoti Këlliçi fiton vetëm nëse qytetarët e votojnë. Qytetarëve u them, nëse doni të paguani 80 mijë euro apo më shumë taksa të tjera votoni Veliaj se u vjedh ditë e natë. Nëse doni të vidheni, ai di të vjedhë. Nëse doni ti jepni mundësinë dhe të shikojmë një Tiranë  tjetër, një politikë tjetër, një frymë tjetër, një grup njerëzish të tjerë, një plan tjetër, votoni Belind Këlliçin.

Read Previous

Arsyet pse nuk duhet ta lini modemin ndezur gjatë natës

Read Next

Këlliçi, qytetarëve të Tiranës/ Paratë tuaja s’do të shkojnë më për inceneratorët

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *