Alibeaj merr pjesë në një miting madhështor në Mallakastër

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka reaguar në rrjete sociale për takimin e Enkelejd Alibeajt me ‘strukturat’ e PD në Mallakastër.

Paloka e quan një pritje ‘entuziaste’ totalisht të dështuar të Alibeajt në Mallakastër. Më tej ai shkruan se Rama kërkon të emërojë Alibeajn kryetar opozite.

“Pritje “entuziaste” në Mallakaster e E.Alibashës. Këtë kërkojnë të emërojnë kryetar të opozitës , Edvin Rama me gjyqtare të llojit Blerina Muçobasha!”-shkruan Paloka.

Read Previous

Vdekja e Ilvi Metës/ Nis protesta e heshtur para komisariateve

Read Next

“Festa e titullit në Sheshin Skënderbej”. Halili i përlotur, flet për suksesin dhe sfidat