Aksident në Levan-Tepelenë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident është raportuar në orët e para të mëngjesi të kësaj të mërkure në aksin rrugor Levan- Tepelenë ku një 49-vjeçar, duke drejtuar mjetin tip ‘Jeep’, ka përplasur për vdekje një 75-vjeçar.

Bëhet fjalë për shoferin Flamur Maloku 49 vjeç banues në Kosovë dhe Hysen Rucaj 75 vjeç, i cili humbi jetën.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Cakranit” ku 49-vjeçari, banues në Kosovë, duke drejtuar automjetin tip “Jeep”, ka përplasur me pasojë vdekjen, 75 vjeçarin, banues në Cakran, Fier, njoftoi policia.

Flamur Maloku u shoqërua në Komisariat dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksiden

Read Previous

Aksident në Tiranë/ Makina futet në oborrin e shtëpisë, vdes 23-vjeçarja

Read Next

Moti/ Reshje shiu dhe shtrëngata