Aksident në aksin Elbasan-Qafë Thanë

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Qafë Thanë. Një makinë është përplasur me një furgon të transportit të mallrave.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka persona të lënduar. Nga përplasja janë regjistruar vetëm dëme materiale. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton rrethanat e plota të aksidentit.

Read Previous

Trafikonte emigrantë/ Drejtësia greke dënon me 27 vite burg 28-vjeçarin shqiptar

Read Next

Shirat e fundit kanë shkaktuar dëme të mëdh në Kosovë. Mitrovica më e prekura