Zjarr në një mobileri në Bërxull

Policia e Tiranës njoftoi se rreth orës 21:00, në Bërxullë ka rënë zjarr në një kapanon mobilierie.

Sipas të njëjtave burime nga flakët ka pasur vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Read Previous

Maqedonia e Veriut merr masa për krizën/ Ndalon eksportet e grurit dhe druve

Read Next

Sulmi Kibernetik dhe 10 pyetje për Kutinë 193.4 mln eur të Pandorës në AKSHI