Zhduket 17-vjeçarja në Durrës/ E ëma denoncon në polici

Një 17-vjeçare nga Durrësi është larguar nga shtëpia e saj dhe nuk është kthyer më. Mamaja e saj ka bërë denoncimin në polici.

“Në Komisariatin e Policisë Durrës, kallëzon shtetasja S. S., 43 vjeçe, banuese në lagjen nr. 18, Durrës, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e saj, shtetasja F. S., 17 vjeçe”, thuhet në njoftim.

Vijon puna për gjetjen e saj.

Read Previous

Alfred Peza: Taulant Balla vinte në resort më shpesh se pronari

Read Next

Berisha: Rama albanofob, fyen gjuhën shqipe në Serbi