Zgjedhjet vendore/ Edi Rama vizitë në Presidencë, takim me Bajram Begajn

Kryeministri Edi Rama ka shkuar mëngjesin e të premtes, 17 mars, në Presidencë për të zhvilluar një takim me kreun e shtetit Bajram Begajn.

Mësohet se vizita vjen në kuadër të zgjedhjeve të 14 Majit që janë në prag.

Këtë të premte, mësohet se Rama mbledh dhe Kryesinë e PS, ku në fokus të bisedimeve do të jenë zgjedhjet lokale.

Read Previous

Grupet shqipfolëse janë bërë lojtarë të mëdhenj në tregun e køkainës në Europë

Read Next

Këlliçi: Veliaj paguan Bollinon për fushatë me paratë e korrupsionit të inceneratorit të Tiranës