Zbardhet fusha e blertë, vonesa në fillimin e ndeshjes

Reshjet e mëdha të borës që goditën qytetin e Bergamos e kanë vënë në dyshim ecurinë e ndeshjes mes Atalantës dhe Villarrealit.

Fusha është ngrirë plotësisht dhe e mbuluar nga një borë e madhe, ndaj do të ketë së paku 20 minuta vonesë në fillimin e saj, shkruan GazetaBlic Sport.

Anthony Taylor, arbitri i ndeshjes, do të marrë një vendim përfundimtar me zyrtarët e UEFA-s më pas, atje ku do të kuptohet se a do të zhvillohet ndeshja apo jo.

Read Previous

Biden le Ukrainën në mëshirë të fatit, vetëm sanksione ekonomike Rusisë, jo ndërhyrje ushtarake

Read Next

Putin i dërgon telegram Merkelit me rastin e largimit nga detyra