Vjosa Osmani -Metës: Kosova do të mbetet shtëpia juaj e dytë përherë

Nga konferenca e përbashkët për shtyp e Presidentes së Kosovës Vjosa Osmani me Presidentin e Shqipërisë Ilir Meta në Prishtinë.

Osmani: “Kam besim se me angazhimin tuaj sërish do të vazhdoni të jeni zëri i Kosovës aty ku ju jepet mundësia. Kosova ka qenë dhe do të mbetet shtëpia juaj e dytë, prandaj jeni të mirëseardhur kurdo. Po e përfundoni mandatin, por miqësia, bashkëpunimi dhe respekti i ndërsjelltë do të mbeten të përhershme.”

Read Previous

“Shikojeni këtë pikën e vogël blu”- Berisha nxjerr deklaratën e ministres Kumbaro në Kuvend: 28 milionë euro për Gjiknurin e partisë

Read Next

(7) Majmuni që rrahu policët kërkon pafajësi