Video/ Trump po rikthehet

Sot FBI-ja ka kontrolluar shtëpinë e ish-presidenti Donald Trump, pasi kërkonin dokumente që mund të ishin marrë nga Shtëpia e Bardhë kur ai u largua.

Në videon e mëposhtme, do të dëgjoni një pjesë nga fjalimet e Trump për mbështetësit e tij dhe amerikanët në tërësi.

Read Previous

Bastisja e Trump e ktheu SHBA-në në ‘republikë bananesh’

Read Next

Ulet konsumi i karburanteve në korrik e gusht; Tkurret turizmi i brendshëm, makinat e rajonit qëndrojnë larg pikave shqiptare