Vëllazëria e “Open Balkan” buzë Lumit Sava

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç ka publikuar një foto me Ramën në rrjetin social Instagram, duke thënë se po ndihet krenar për miqësinë që e kanë krijuar me Shqipërinë gjatë viteve të fundit.

“Krenar për Beogradin në ujë dhe miqësinë me Shqipërinë që kemi krijuar gjatë viteve të fundit”, shkroi Vuçiç.

Read Previous

Atentati në Vlorë/ Zbulohem emrat e efektivëve të policisë

Read Next

Gazprom mbyll rubinetin e gazit për Evropën