Vasili: Më 11 shkurt dita e vendimit të madh

Deputeti i PL, Petrit Vasili, deklaroi se më 11 shkurt, “fjalën e ka populli, ai vendos”, duke i bërë jetonë protestës kombëtare të thirrur nga opozita në Tiranë.

Vasili shkroi sot në Fb: “S’ka më asnjë minutë kohë për të humbur! E keqja rilindase vetëm shkatërron jetën e shqiptarëve. Nuk jemi të varfër, por jemi të vjedhur. Hajdutët i njohim kanë emër e mbiemër dhe në krye të listës është vetëm një Edi Rama. Hajdutët meritojnë ndëshkimin më të rreptë. Tani fjalën e ka populli, ai vendos! Më 11 shkurt, dita e vendimit të madh mbarëpopullor!”

 

TAG TYPE: iFrame———————————————————————————–

Read Previous

Protesta e ditës së nesërme/ Vokshi: Rama po e kthen vëndin në diktaturë

Read Next

‘Para gjaku’, McGonigal u prit me protesta në gjyqin e New Yorkut