Varianti i ri i koronavirusit Omicron është një shqetësim, thotë OBSH

Read Previous

Intervista te ”Open” në Top Channel, sherri i Bashës dhe Desadës me gazetarët

Read Next

Basha i kundërpërgjigjet Berishës : “Po bëhet gjithmonë e më qesharak”