Urbani i “Tiranës së Re” përplaset me mjetin “Audi” në Astir

Mbrëmja e kaluar nuk kaloi qetë. Gjatë orës 23:37, u regjistrua një aksident automobilistik në zonën e Astirit në Tiranë. Një automjet tip “Audi” u përplas me urbanin e “Tiranës së Re”, fatmirësisht pa pasoja në njerëz por vetëm dëme materiale.

Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë mosrespektimi i semaforit, çka ka sjellë dhe përplasjen në kryqëzim. Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Read Previous

Këlliçi: Veliaj paguan Bollinon për fushatë me paratë e korrupsionit të inceneratorit të Tiranës

Read Next

Zbulohet tuneli i kthyer në “shtëpi bari” në Krujë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *