Urbani i Kamzës hipën mbi bordurat ndarëse të trafikut

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme, urbani i Kamzës ka dalë nga rruga dhe ka hipur mbi bordura ndarëse të trafikut.

Kujtojmë se para pak ditësh një tjetër urban i linjës së Institutit mori flakë në ecje, por fatmirësisht pasagjerët arritën të dalin në kohë pa lëndime.

Urbanët e Tiranës janë përfshirë në shumë aksidente, ku më i rrezikshmi ishte ai pranë parkut Rinua, ku një urban green mori disa makina para dhe la 10 persona të lënduar.

 

Read Previous

Makina përplas te vijat e bardha 14-vjeçaren në Elbasan

Read Next

‘Dyfishojmë kopshtet e çerdhet’/ Belind Këlliçi: Bonus familjes, nëse bashkia nuk gjen vend për fëmijën