Tiranë/Të shtëna me armë zjarri tek ‘Rruga e Kavajës’/ dyshohet për dy të plagosur

Read Previous

Telenovela “Vis Martinaj”, spekulimet arrijnë kulmin prej paaftësisë kronike të Policisë për të sqaruar publikun

Read Next

EMRAT/ U ekzekutua nga vëllai, zbardhet emri i viktimës, nga të shtënat me armë iu vra dhe bashkëshortja