Tiranë/ RENEA aksion blic në kërkim të personave me rrezikshmëri të lartë

Një aksion nga forcat RENEA është duke u zhvilluar në Tiranë për kapjen e disa personave që janë në kërkim dhe konsiderohen si me rrezikshmëri të lartë.

Ndërkaq raportohet se dy persona janë shoqëruar.

Aksioni vjen edhe pas ngjarjeve kriminale të ndodhura në vend së fundmi.

Read Previous

“Rama kërcënon të largohet nga Arbitrazhi”/ BIRN: Qeveria ka akorduar rreth 156 milionë euro për dëmshpërblimet, përfshirë Becchetti-n

Read Next

Vëzhguesja e KRIIK: PS ka dhënë donacione në kohë fushate